Günümüzde tesettür gün geçtikçe önem kazanmaktadır. Günümüzde özellikle genç kesimin tesettürle olan ilişkisi artmaktadır. Bu artışta bir takım ihtiyaçları doğurmuştur. Bundan belki de 5 yıl önceye kadar tesettür abiye bulmakta zorlanırken şimdi aralarından seçim yapmak durumunda kalıyoruz, işte bu seçimlerde sizlere yardımcı olmak açısından bir kaç tesettür modeli ve tesettür kombinleri paylaşmaya çalıştık.

Bu kombinlerin 2016 yılında popüler olması beklenirken, şık ve sade olmaları dikkati size çekerken, rengarenk olmaları da göz kamaştırıyor. Yazımızda paylaştığımız tesettür modelleri 2016 ve kombinleri genellikle abiye tesettür türünde olsa da her ortamda giyilebilecek tesettür modellerini de sizlerle paylaşarak fikir vermeye çalıştık.

Aşağıdaki tesettür modellerinden esinlenerek sizde giyim tarzını belirleyebiliriz. İleri ki zamanlarda tesettür ve tesettür modelleri 2016, tesettür kombinleri 2016hakkındaki yazılarımız artacaktır. Sizlerde yorum yaparak bizlere görüşlerinizi aktarabilir, hangi tarz tesettür tercih ettiğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Tesettür Kombinleri

tesettür   tesettür abiye

genç tesettür modelleri 2016  tesettür modelleri 2016

tesettür modelleri

tesettür kombinleri 2016  tesettür kombinleri

tesettür modelleri kombinleri yeni tesettür modelleri

tesettür kombinleri

tesettür modelleri 2016 tesettür modelleri

This article has 1 comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir