Bilim kurgu film tavsiyesi kategorimize en iyi bilim kurgu filmlerini ekleyeme devam ediyoruz. Bugünkü filmimiz inception!

Başlangıç – Inception Filmi 2010

Tür : Bilim Kurgu ,  Aksiyon
Süre: 148 Dak.
Yönetmen : Aksiy Christopher Nolan
Oyuncular : Leonardo DiCaprio ,  Marion Cotillard ,  Joseph Gordon-Levitt ,  Ellen Page ,  Michael Caine

Film tavsiyeleri kategorimizde ilk önerdiğimiz film olarak inception filmini seçmemizin en büyük nedeni bir çok kişinin filmi akıl dolu bulması ve çok beğenmesi. Şahsen bende izlerken olağan üstü bir keyif aldığımı belirtmeliyim eğer sizde bilim kurgu – fantastik kategorisindeki filmleri seviyorsanız bu film emin olun tamda size göre.

Abartılan filmler genelde hayal kırıklığına uğratsa da bu filmi ne kadar abartırsak abartalım izlerken hayal kırıklığına uğramayacağınıza eminim. Filmin konusu ise rüyalar aracılığıyla insanların bilinç altına girip fikirlerini ve görüşlerini değiştirerek bunu bir silah olarak kullanmaktır. Öyle ki filmde daha derinlere inebilmek adına rüya içinde rüyaya girebiliyorlar. Bir bilim kurgu film olan inception filmi aynı zamanda aksiyonu ve bir anlamda casusluğu da içinde barındırıyor.

Sizde kendinize şöyle güzel bir bilim kurgu filmi olsa da izlesek diyorsanız ve bu filme daha önce hiç rastlamadıysanız mutlaka ama mutlaka izlemelisiniz. Film tavsiyeleri kategorimizde ki bilim kurgu filmlerine ilk film olarak bu şahane filmi sizlere önerdik. Sizde izledikten sonra sitemize yorum yaparak filmi beğenip beğenmediğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca tüm bilim kurgu film önerileri için kategori sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir